Tragjike/ V des në vend 23 vjeçari shqiptar, pIagoset shoku i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mengjesin e sotem.

Një motorr me drejtues nje 23-vjecar dhe pasagjer nje 19-vjecar, te dy shtetas shqiptare, ka dal nga rruga.

Për pasojë ka humbur jeten 23-vjecari dhe eshte plagosur 19-vjecari.

Aksidenti ka ndodhur në Pefkohori, Halkidiki të Greqisë. noa.al