Tragjike! 100 metër në humnerë tek rruga e Kombit, humb jetën edhe tropojani tjetër! Shuhen nip e dajë (Emrat)

Një tjetër aksident i ka marrë jetën dy personave në vendin tonë.

Ngjarja tragjike është shënuar në Rrugën e Kombit në orët e para të mëngjesit.

Nga incidenti i ndodhur në “Rrugën e Kombit” fillimisht u raportua se ka humbur jetën Andi Rrustaj. Ndërsa tani bëhet e ditur se ka ndërruar jetë edhe nipi i tij Xheku Logu, 20 vjeç.

Në vendngjarje, humbi jetën Andi Rrustaj, daja i Xheku Logut, 25 vjeç.

Ata po udhëtonin në drejtim të Kukësit, kur makina e tyre ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.