Tragjedia me tre vi ktima/ Publikohet VIDEO nga aksidenti, gruaja thërret e t merruar: O Zot po ndodh kërdia…

Mediet greke kanë publikuar një video nga momenti kur një grua sheh me sytë e saj aksidentin tragjik që ndodhi mëngjesin e sotëm në zonën Galipsos të Kavala-s në Greqi, ku mbetën të v dekur tre persona.

Teksa sheh t merrin me sytë e saj, kur makina përpIaset me kamionin, mes br itmash gruaja thotë: Mos, mos! O Zot i Madh, po ndodh kërdia!

Si ndodhi aksidenti

Një makinë doli nga rruga duke marrë përpara një automjet tjetër dhe një këmbësor.

Më konkretisht, duket se drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin dhe është përpIasur me një tjetër që kishte ndaluar në anë të rrugës. Më pas, dy makinat ranë mbi një kamion që po furnizonte një dyqan.

PërpIasja ka qenë aq e rëndë sa drejtuesi i makinës së parë, një pasagjer dhe një këmbësor kanë mbetur të v dekur në vend. Pas përplasjes automjeti ka marrë fIakë.

VideoKETU