Spektakel me makina ne qender te Qytetit Shqiptar, nusja vjen me Mercedes, Maseratti, Porsche, Range Rover etj (Video)

Disa makina luksoze dhe te zhurmshme mbushen rruget e Fierit diten e sotme per nje dasme.

Ne Fier prej vitesh kemi pare raste nga me te veçantat e tejet origjinale si me motora Vespa, traktora, vinça apo dhe duke respektuar traditat me pajton, por kesaj rradhe dasmoret kishin zgjedhur disa makina njera me luksoze se tjetra per te shkuar krushq e per te marre nusen.

Per me teper shikoni videon:

VIDEO