Sinan Hoxha qenka romantik i madh, i ka bërë Andrrës dhuratën që do donte çdo grua (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të njohura të estrades muzikore shqiptare. Dyshja, janë në lidhje e të martuar prej vitesh dhe tashmë janë prindër të dy djemve.

Andrra dhe Sinani kanë një marrëdhënie mjaftë të bukur, e kjo ilustrohet edhe permes fotografive që postojne në rrjete sociale.

Andrra, në shumë foto shihet me buqeta të bukura me lule, pra, Sinani na qenka romantik!