Shkundi Shqipërinë/ Ja ku ishte epiqendra e tërmetit

Një tërmet ka godi tur para pak minutash vendin tonë. Magnituda e këtij tërmeti ka qenë 3.4 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale prej 2 kilometër.

Epiqendren e kishte në Xhuxhë, Lezhë. Deri tani nuk ka raportime për d ëme materiale apo në njerëz!