Robert Berisha publikoi baladën dedikuar nënës

Këngëtari Robert Berisha ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Nanë”.

Kjo baladë është dedikim për nënën e tij të ndjerë, Teuta Berishën, e cila ka vdekur vitin e kaluar.

Muzika dhe teksti është nga Kreshnik Avdiu, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Mentor Sulejmani.

Videoklipi u përmbyll me një fotografi të nënës së tij, teksa shkruhej: “nëna, çdo dashuri fillon dhe përfundon atje. Teuta Berisha – (02/01/1955 – 09/01/2021)”./21Media