Pëson äksident Robert Berisha/ Ja si është gjendja e tij shëndetësore

Këngëtari dhe moderatori i njohur kosovar, Robert Berisha është aks identuar mëngjesin e sotëm.

Nga pamjet shihet se vetura e tij është aksidentuar me një kamion tek “Rrethi i flamurit”, në Prishtinë.

Pamjet janë publikuar nga insajderi. Sipas videos, Robert Berisha shihet i nervozuar teksa bisedon me shoferin e kamionit. Nga ky aksident nuk ka persona të lënduar përpos dëmeve materiale.