Pamje nga vendi i ngjarjes ku ndodhi v rasja në Klinë -FOTO

Një i vrarë dhe dy të plagosur është bilanci i ngjarjes tragjike që ndodhi mbrëmjen e së enjtës në Volljakë të Klinës.

Sipas burimeve të Klan Kosovës viktima dhe të plagosurit janë vëllezër mes vete.

Ngjarja tragjike ka ndodhur pasi ata kishin shkuar për të ngrënë iftar dhe duke dal nga një lokal në këtë zonë ishin sulmuar nga personat e dyshuar.

Klan Kosova ka siguruar disa fotografi nga vendi i ngjarjes ku ka ndodhur ngjarja e rëndë..