Në minifundit dy gisht, reja e Mihrijes e djeg nejën

Edhe Tringa iu shtua botës së shoëbizit, pas fejesës me djalin e haztrit të këngëtareve Naim Abazi dhe Mihrije Braha.

Me një organizim të veçante, Tringa u be pjesë e familjes Abazi duke e lidhur fejesën me Platorin.

E këto ditë Triga duket se po i shijojn ditët e fejesës.

Ajo mbrëmë ka postuar një fotografi teksa shihet në një nej, ku fundi i saj i shkurt e mjafte i hapur mori vëmendje./InfoKosova/

Shiko foton: