Modelja ruse e ‘dëshpëruar’ për Don Xhonin, ja çfarë shkruan ajo në gjuhën shqipe (FOTO)

Modelja ruse, Ariana Lirey, duket se nuk e ka harrier ende Don Xhonin dhe madje po përpiqet t’i dërgojë një mesazh në shqip.

Sot ajo ka postuar një status ku shkruan:

“Nëse do të kishte një mundësi për t’ju dërguar dreqin, do ta bëja përsëri.”

Siç mund ta lexoni edhe vetë, statusi është në shqip por është pa kuptim pasi duket se është përkthyer në Google Translate.

Ky status i Arianës vjen pas lajmeve se Don Xhoni është duke flirtuar me një tjetër bukuroshe, Miss-in e Sirisë, Tia Alkerdi.

Megjithatë ndarja e reperit shqiptar me modelen ruse nuk erdhi aspak paqësisht, pasi të dy ngritën akùza të forta në Instagram ndaj njëri-tjetrit pas ndarjes.