LAJMI FUNDIT/ Panik tek ‘Komuna Parisit, 26-vjeçarja teηton të hidhet nga lartësia

Njoftimi i policisë Tiranë:

Më datë 21.04.2022, te Komuna e Parisit, në rrugën “Mihal Popi”, ka tentuar të vetëhidhet nga kati i dytë i banesës ku banon, shtetasja K. E., 26 vjeçe, e cila dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.