LAJMI FUNDIT/ Makina i merr jetën 5-vjeçarit në Mitrovicë

Një makinë ka përpIaѕur për v dеkje një fëmijë pesë vjeçar në rrugën “Shaban Polluzha” në qytetin e Mitrovicës.

“Rreth orës 19:00 është raportuar se në rrugën ” Shaban Polluzha” Në Mitrovicë, ka ndodhur një akѕident trafiku me pasoja fa tale. Në këtë akѕident kanë qenë të përfshira, një veturë dhe një biciklist .

Si pasojë e akѕidentit dhe lëndimeve të pësuara ka humbur jetën vi ktima-biciklisti i moshes pesë (5) vjeçar”, tha ai për Gazetën Express.