Lajm i mirë! Rama njofton vendet e reja të punës, paga fillon nga 60 mijë lekë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e reja nga salla Vip në aeroportin e Rinasit.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, kreu i qeverisë shqiptare bën një thirrje për punësim në këtë sektor, ku pagat nisin nga 600 mijë lekë.

“🇦🇱✈Salla e re VIP për udhëtarët në Aeroportin “Nënë Tereza”

Advertisements

është një hapësirë shumë e bukur, ku po punohen detajet e fundit dhe ku kërkohen vajza e djem të sjellshëm e punëtorë, me paga që fillojnë nga 60 mijë lek të reja e lart, ndërkohë që aeroporti i kthyer në kantier ndërtimi, përgatitet për një numër rekord turistësh në sezonin që po afron😍
#ShqipëriaEArdhmjaJonë☀🇦🇱
#SkaKohëPërPushim🏃♀🏃🏻♂”, shkruan Rama.