Kunata e Edonës vishet në fuѕtanin më të bukur që e ka

Erxhina Llallaoshi është nusja e Milotit dhe kunata e Edonës.
Ajo është aktive në rrjete sociale ku shpesh sjell imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi publikoi një foto veshur në fustan të zi.

Duket me të vërtetë mahnitëse me këtë fustan unik./InfoKosova/