Këngëtarja e njohur shqiptare shεrr me një femër tek lokali i Noizy-t, dalin pamjet që po ‘djegin’ rrjetin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Loredana pritet që të sjellë së shpejti një bashkëpunim me reperin Noizy.

Kjo ka bërë që ajo të qëndrojë kohët e fundit në Shqipëri, konkretisht në Durrës.

Së fundmi, në rrjet po qarkullon një video, ku Loredana shfaqet në momente tensioni.

Ajo ndodhet në ambientet e lokalit të Noizyt, sipas personit që ka regjistruar videon dhe ka qenë duke debatuar me shoqen e saj.