Këngëtari i njohur shqiptar përfundon në spital, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore (FOTO)

Reperi kosovar Gjiko është parë sonte i shtrirë në spital duke kërkuar ndihmën e mjekëve

Gjiko ka qenë tepër i zënë kohëve të fundit me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, teksa para disa dite ai lansoi edhe hitin veror “Kce, kce”.

E duket se angazhimet e shumta kanë bërë që ai të mos ndihet mirë, pasi që sot reperi është parë në Spitalin Amerikan në Prishtinë.

“Ty ja grabit gripit”, ka shkruar në Story reperi kosovar.