Jetonte vetëm/ Gjendet i pajetë në shtëpi shqiptari

Një 55 vjeçar me ini cialet Gj.K është gjetur i vd ekur ditën e sotme në Korçë brenda banesës së tij. Mësohet se i ndjeri jetonte vetëm dhe fqinjët kanë zbuluar vd ekjen e tij. Sipas informacionit zyrtasr të publikuar nga p olicia, 55 vjeçari kishte probleme të tjera shëndetësore që dyshohet se mund të kenë shkaktuar edhe vd ekjen e tij.

Njoftimi i Plotë:
Korçë/Informacion paraprak

Më datë 12.04.2022, rreth orës 18:30, në lagjen nr. 8, Korçë, është gjetur nga fqinjët, i pajetë në banesën e tij shtetasi Gj. K., rreth 55 vjeç, i cili jetonte i vetëm. Nga të dhënat e para, dyshohet se vdekja ka ndodhur për shkaqe natyrale, pasi ky shtetas vuante nga probleme shëndetësore.