“Jam budallicë që u martova me ty, më mirë të…”/ Arbenita Ismajli ia thotë në sy Feros

Arbenita Ismajli, bashkëshortja e reperit Fero, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku merr shumë komente për pozat e saj terheqese dhe format trupore.

Modelja u bë për herë të parë nënë prillin e kaluar, por megjithatë ajo i ka ruajtur në mënyrë të përsosur f ormat t rupore dhe duket mjaft bukur, por përveç pozave t eherqese, modelja ndan shpesh me ndjekësit edhe video krah partneri të saj.

Së fundmi në llogarinë e saj në TikTok, modelja ka publikuar një video për të qeshur, ku ajo dhe bashëshorti i saj Fero imitojnë një zë në sfond.

“Unë budalla që martohem me ty, duke qenë me u martu me një dreq”– thotë Arbenita, ndërsa duke qeshur Fero shton: “Të kishte arrestuar policia se s’bën të martohen kushërinjtë bashkë”.