Ja kush është politikani që me zor e lanë të futej/ Ka përshëndetur italianët

Ish-kryebashkiaku Vangjush Dako pas tentativave dhe ndërhyrjeve për të hyrë në stadium, duket se tashmë ia ka arritur qëllimit.

284205686 571497331009649 5237927834434745385 N

Dako ka postuar një foto nga stadiumi, ndërsa ka një përshëndetje për mikun e tij Antonelo Venditin, tifoz i përjetshëm i Romës magjike.

“Përshëndes mikun tim Antonelo Venditin, tifozin e përjetshëm të Romës magjike!
Forza Roma!”, shkruan Dako.