I FUNDIT/ Bie nga lartësia e një objekti ku po punonte, v des 57-vjeçari

Një 57-vjeçar ka humbur jetën duke punuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Kasharit, ku sipas policisë, punëtori është rrëzuar aks identalisht nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 15.04.2022, në Kashar, dyshohet se aksi dentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte, shtetasi F. N., rreth 57 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.