Gruas së Ermal Fejzullahut i ndodh e keqja e madhe/ Ja çfarë kanë bërë për ta zgjidhur

Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana në publik është e njohur për stilin e saj të veshjes.

Përveç kësaj ajo ka kohë që ka hapur biznesin e saj i cili është një markë veshje. E kjo markë titullohet “Anna” dhe ka pasur edhe llogari në rrjetet sociale.

Ndërsa kjo faqe sot është hakuar, e këtë e ka bërë të ditur vet Ariana, permes një njoftimi në llogarinë e saj në Instagram. Ajo ka thënë se po mundohen ta rikthejnë llogarinë pas këtij sulmi kibernetik.

“Faqja jonë annafashion for you është hack dhe po mundohemi ta rikthejmë llogarinë tone, ne do t ju informojmë nëse do te hapim një llogari te re, faleminderit për mirëkuptim”, ishte reagimi i Arianës.