Gjinekologu shqiptar ”çmend” rrjetin: Femrat ta kalojnë atë të meshkujve poshtë ka proteina

Shkëlqim Balili me profesion gjinekolog ka bërë xhiron e mediave me deklaratën e tij të fundit publike drejtuar femrave.

Ai i këshillon ato ta kalojnë spe rmën poshtë, pasi ka proteina dhe në asnjë mënyrë nuk dëmton stomakun.

“Jo! Të bën mirë madje sepse ka proteinë. Tani e këndshme nuk është, nuk është as frut as zarzavate, por toks ike nuk është ama, nuk v des”-tha ai ndër të tjera.

I pyetur për efektet që mund të ketë në lëkurë, sidomos në pjesën e fytyrës, Balili është shprehur se nuk i ka kualifikimet e duhura mjekësore për t’iu përgjigjur kësaj pyetjeje.