(Foto) Më i madh se edhe babai i saj, 28-vjeçarja lidhet me aktorin..

Legjenda e Hollivudit, Al Pacino, 81 vjeç, po takohet me një grua 53 vjet më të re se ai.

Besohet se marrëdhënia është konsoliduar që nga fillimi i pandemisë, ndaj dyshohet se tashmë dy vite e disa muaj janë bashkë, kjo është arsyeja pse ato shfaqen tashmë në publik, sipas Page Six .

28-vjeçarja është është ish- e dashura e Mick Jagger. Ajo quhet Noor Alfallah dhe është trashëgimtare pasurie familjare.

Çifti u pa këtë javë në një darkë grupi në Los Angeles. Shtypi ka përmendur se të resë i pëlqen të dalë më të moshuar, të famshëm dhe mjaft të pasur; megjithatë, kjo e fundit është vënë në pikëpyetje, pasi Noor vjen nga një familje e pasur kuvajtiano-amerikane. Edhe pse besohet se ata janë bashkë prej pak kohësh, lidhja u bë publike pak ditë më parë.

Alfallah ka qenë më parë në lidhje me Mick Jagger, 78 vjeç; Investitori miliarder dhe filantropist Nicolas Berggruen, 60 vjeç, dhe gjithashtu është parë në Los Angeles me Clint Eastwood, 91 vjeç, për të cilin ajo pretendonte se ishte thjesht një mik i familjes, në 2019.