(Foto) Dalin pamjet/ Bora dhe Donaldi janë me pushime bashkë me familjet në Jug

Edhe pse nuk e kanë pranuar ende publikisht, Bora dhe Donaldi janë kapur mat disa herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Dhe, jo vetëm që janë ribashkuar, por ata janë parë në jug të Shqipërisë duke kaluar pushimet së bashku me familjarët e tyre

Në disa foto që po qarkullojnë shihet Bora në kafe me vëllain e vogël të binjakëve, vëllain e mamanë e saj, teksa më pas ngjiten në një gomone, bashkë me Donaldin e familjarët./ JOQ