Fifi flet për herë të parë për shtatzëninë

Prej ditësh në rrjet është përfolur se Fifi dhe Adisi do të bëhen prindër për herë të parë. Ishin vetë dyshja që nxitën aludimet me anë të disa fotove në rrjete sociale, ku i drejtoheshin njëri-tjetrit me “mami” dhe “babi”.

Mirëpo, si qëndron e vërteta? Gjatë një bisede me ndjekësit në Instagram, Fifi ka treguar se ajo nuk është shtatzënë.

“Nëse do të isha a po mendon që isha duruar pa e ndarë me juve”, ka shkruar këngëtarja.