Erion Braçe publikon foton: Ditë e tmerrshme! Drama e madhe e këtij vendi

Deputeti i Partisë socialiste Erion Braçe ka publikuar lajmin e mbytjes së dy fëmijëve të mitur në liqenin e Prushit në Tiranë.

Braçe shkruan se kjo është një ditë e t merrshme.

Postimi i plotë:

DITE E TMERRSHME!
DRAMA E MADHE E KETIJ VENDI; TRE FEMIJE HUMBEN JETEN SOT, NE VETEM NJE DITE!
Njeri vetem dy vjec-prej rrakise, dy te tjere pasdite, 11 dhe 13 vjec, ne nje liqen artificial.
E GJITHA PAKUJDESI!