E triѕhtë/ Noizy reagon i prekur për v rasjen e 7-vjeçares në Himarë

Një ngjarje tro nditëse ka ndodhur dje në Himarë, ku një gomone la të v dekur një vajzë 7-vjeçare e cila po lahej në det.

Lajm ky që tro nditi të gjithë dhe pati reagime të shumta edhe nga fytyra publike, të cilët mbetën të shokuar nga kjo ngjarje.

Edhe reperi i njohur, Noizy ka reaguar mbi këtë ngjarje të tri shtë.

Në InstaStory ka sh përndarë imazhin e vajzës dhe ka shkruar një mbishkrim.

“Po ca faji pate ti o dritë”- kishte shkruar reperi