E FUNDIT:Tronditet kjo lagje e njohur Shqiptare..Tre persona të pIagosur, njëri ka ndërruar jetë

Sonte në SPB Shkup është raportuar për të sh tëna me ar më zjarri në një çajtore në rr. Vëllezërit Rexhepagiq në Shkup.

Ku sipas njoftimeve nga MPB për TV21 theksuan se kanë mbetur të pIagosur tre persona dhe njëri prej tyre ka ndërruar jetë nga pIagët e marra.

Në vendngjarje janë nisur forcat policore për zbardhjen e rastit.