E FUNDIT / Tërmet me magnitudë 4.2 ballë , ndihet edhe në Kosovë, Ja epiqendra

Disa minuta më parë, një tërmet u ndie në Tropoj,Has dhe Kukës.

Ende nuk dihet se sa magnitudë ishte ky tërmet,u ndie dhe në disa vende të Kosovës…

Vijon…

Tërmet para pak minutash, ndihet edhe në Kosovë
EMSC njoftoi se ishte me magnitudë 4.2 ballë