E FUNDIT/ Ndihen lëkundje tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Një tërmet ka goditur para pak minutash Serbinë

Shqipëria Ime mëson se magnituda e këtij tërmeti ka qenë 4 në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale prej 2 kilometër

Epiqendren e kishte në Nis, Serbi

Deri tani nuk ka raportime për dëme materiale apo në njerëz!/ Shqipëria Ime