Duken çift i lumtur, por Ermal Mamaqi tregon pse zihet me Amin: Më kërkon shumë…

Ermal Mamaqi ishte sonte i ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Panit”, ku vogëlushët i drejtuan pyetje të ndryshme dhe rreth jetës private.

Ermali e thotë troç: Ja përse zihem më shpesh me Amin

Një prej tyre e pyeti se përse zihet më shpesh me Amin dhe Ermali nuk hezitoi t’i përgjigjej. Ai tha se zihen për detyrat e Joelit pasi kërkon ta ndihmojë më shumë.

Ermali e thotë troç: Ja përse zihem më shpesh me Amin

“Për detyrat e Joelit. Kërkon që ta ndihmoj më shumë. Po unë pak kam mësimet e mia, çuni le t’i bëjë vetë”, u shpreh producenti.

Ermali e thotë troç: Ja përse zihem më shpesh me Amin