Beniada e veshur “Zjarrë” del me bicikletë nëpër qytet, shikojeni reagimin e qytetarëve!

Beniada Nishani është bërë pjesë e Big Brother VIP në mesin e shumë personazheve të tjerë të njohur.

Ajo ishte një nga të katër finalistët e këtij spektakli, duke qëndruar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri për rreth katër muaj.

Në një nga postimet e fundit të dhënë për ndjekësit në InstaStory, ajo ka postuar disa pamje me biciklete mu duket shume e lumtur dhe gjithashtu shume e bukur sikur qe di te jete gjithmonë Beni.