Aksidentohet këngëtari i njohur shqiptar, kamioni përplas makinën e tij(VIDEO)

Mëngjesin e sotëm është aksidentuar këngëtari dhe moderatori i njohur shqiptar, Robert Berisha. Aksidenti ka ndodhur mes makinës së tij dhe një kamioni tek ‘Rrethi me flamur’.

Mediat kosovare kanë publikuar edhe video nga vendi i aksidentit.

Në video Robert Berisha shihet i nervozuar teksa bisedon me shoferin e kamionit.

Nga ky aksident nuk ka persona të lënduar përpos dëmeve materiale.