A e keni ditur çka jane mes vete Shkurte Fejza dhe ish deputetja Donika Kadaj Bujupi

Artistja e këngës popullore, Shkurte Fejza është mjaft aktive në rrjetet sociale ku qëndron më afër me ndjekësit e saj me postime të ndryshme.

Duke qenë se është një nga personazhet e mirënjohura shqiptare, Fejza shfaqet edhe me stil të veçantë.

Kështu ajo para disa ditësh ndryshoi në pamje duke u bërë kaçurrele.

Dhe, fansat po e krahasojnë atë me stilin e opinionistes, Donika Kadaj – Bujupi, duke qenë se i ka flokët po të njëllojta./Kosovarja/