Раmje trιѕhtueѕe, babai i vajzëѕ u рërball me рolicin vraѕëѕ, ra në gjunjë nga troоnditja e madhe

Pamje troоnditëse nga momenti i akѕsidentit të rëndë të ndodhur sot në plazhin e Potamit në Himarë.

Babai i vajzës 7-vjeçare që humbi jetën pasi u për plas në breg të detit nga gomonia, u përball me policin Arjan Tase.

Në këtë foto duket momenti kur babai i vajzës së ndjerë ra në tokë nga tro nditja e madhe. Ndërsa dëshmitarët janë shprehur se drejtuesi i gomones qëndroi indiferent përgjatë gjithë kohës, dhe në pritje të policisë.

Ngj arja e rëndë tro nditi mbarë opinionin publik ndodhi sot në mesditë, teksa ish-shefi i komisariatit të Himarës, Tase, po kryente manovra të rre zikshme dhe me shpejtësi në breg të detit.

Familja e 7-vjeçares është me origjinë nga Tropoja dhe ishin kthyer nga Anglia për të kaluar pushimet në atdhe.